Účinné látky

Antarcticine

Antarcticine je látka vytvorená na základe úžasných vlastností sacharidu objaveného vo vrstve ľadu v zálive Adlet Admirality Bay, ktorý pomáha mikroorganizmom prežívať v extrémnych podmienkach. Antarcticine napomáha posilneniu syntézy kolagénu a elastínu v tele a poskytuje jedinečné výsledky pri znižovaní hĺbky vrások. Antarcticine okrem toho účinne chráni pokožku pred dehydratáciou, zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky a – klinicky dokázané – regeneruje pokožku. Aktívna zložka je certifikovaná COSMOS z hľadiska kompatibility a udržateľnosti pokožky.

Ľadovcová voda

Obzvlášť čistá ľadovcová voda dodáva pleti trvalú vlhkosť, robí pokožku znateľne hladšou, unavenú pleť sviežou a mladistvou.

Liftonin Xpress

Účinná látka z mikroriasy Porphyridium cruentum s okamžitým liftingovým efektom. Zabezpečuje intenzívny a okamžite viditeľný efekt napnutia pokožky, ktorý pretrváva niekoľko hodín.

Neodermyl

Oceňovaná, high-tech aktívna zložka, ktorá sa prirodzene rozptyľuje do pokožky, spúšťa produkciu kolagénu a elastínu, pomáha výrazne vyhladiť aj hlboké vrásky a zlepšuje pevnosť pokožky.

Revivyl

Oceňovaná, multifunkčná aktívna zložka pre intenzívnejšiu kožnú obnovu a pevnú textúru pokožky. Obnovuje sa kožná regenerácia a zlepšuje sa hydratácia.

Hodvábny proteín

Vynikajúca starostlivosť, ktorá napomáha regenerácii pokožky, reguluje rovnováhu vlhkosti a umocňuje jemný pocit pokožky.

Unisooth PN

Rýchlo upokojujúca látka pre upokojenie podráždenej pokožky. Ideálny pre citlivú pokožku.

Kyselina hyaluronová

Poskytuje pokožke intenzívnu vlhkosť a výrazne podporuje pružnosť tkaniva a tak citeľne podporuje napnutie pokožky.