Doprava ZDARMA pri nákupe nad 20 eur

Vydajte sa na cestu za vitálnou pleťou so zázrakom z ľadu.

Vydajte sa na cestu za vitálnou pleťou so zázrakom z ľadu.

Mladistvý a žiarivo vitálny vzhľad závisí od niekoľkých faktorov. Problémom väčšiny výrobkov proti starnutiu je, že svojim zložením riešia len samotné napnutie pleti a radukciu vrások. Tajomstvo vitálnej pleti však spočíva v komplexnej starostlivosti.

Zbohom citlivá a suchá pokožka

Pre zachovanie alebo obnovu žiarivého a mladistvého vzhľadu je potrebná starostlivosť proti starnutiu, ktorá dokáže viac ako len „vyhladiť“ vrásky.

Dôvod: Až každá druhá žena hlási suchosť pokožky, pocity napätia, svrbenie a začervenanie. A práve citlivá pokožka má menšiu odolnosť a regeneračnú schopnosť, a preto má sklon k skorým známkam starnutia pokožky.

Citlivá podráždená pleť vs. zdravá vitálna pleť

Z toho dôvodu potrebuje pokožka starostlivosť s regeneračnými a ochrannými vlastnosťami. Je potrebné venovať zvýšenú pozornosť intenzívnej starostlivosti a úplne sa zbaviť látok dráždiacich pokožku, akými sú parabány, minerálne oleje a ďalšie.

Čo si vyžaduje anti-aging starostlivosť

Ako sme spomínali vyššie, kvalitná starostlivosť o pleť by nemala slúžiť len na viditeľnú korekciu vrások, ale mala by poskytovať tiež intenzívnu starostlivosť o citlivú pokožku. 

Jedinečná učinná látka, ktorá sa vyrába práve pre tieto účely, je Antarcticine.

Účinnú látku Antarcticine by ste si mali pamätať!

Antarcticine je vedecky dokázaná high-tech látka, založená na úžasných vlastnostiach sacharidu objaveného vo vrstve ľadu v Antarktíde, ktorý pomáha mikroorganizmom prežívať v extrémnych podmienkach.

Účinnosť MEDICAL BEAUTY spočíva práve v inšpirovaní sa prírodou! Antarcticine zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu a môže znížiť vrásky až o -44%.

Okrem toho regeneruje a chráni pokožku, zabraňuje podráždeniu a upokojuje citlivú pokožku.

MEDICAL BEAUTY For Cosmetics zaisťuje komplexnú starostlivosť

Antarcticine je ocenenou aktívnou zložkou pre optimálnu obnovu kože, ktorá sa v kombinácii s ďalšími regeneračnými a zvlhčujúcimi zložkami v kozmetike MEDICAL BEAUTY starajú o zdravie a vitalitu pleti.

Okrem viditeľnej korekcie vrások rieši:

  • Začervenanie pokožky
  • Zmiernenie podráždenia
  • Ochrana a prevencia
  • Trvalá hydratácia vďaka látkam ako kyselina hyalurónová, ľadovcová voda a pod.
  • Komplexná obnova pleti: To je zaistené prostredníctvom prémiovej, inovatívnej a multifunkčnej high-tech účinnej látke REVIVYL.
  • Spúšťa produkciu kolagénu a elastínu vďaka prémiovej látke Neodermyl.

Informácie o ďalších prémiových látkach nájdete tu.

Produkty pleťovej starostlivosti dostupné v sieti DM drogérie a na eshope www.medicalbeautyforcosmetics.eu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie