Doprava ZDARMA pri nákupe nad 20 eur

Naše ambasádorky: Lenka Hejdušková testuje

 

Naše ambasádorky: Lenka Hejdušková testuje

Prinášame Vám výsledky ďalšej z Vás, ktorú sme si vybrali za našu ambasádorku. Prečítajte si, ako hodnotí naše produkty Lenka.

Aký produkt ste testovali? 

LIFT & REPAIR Denný krém, Elixír na zmenšenie pórov a zmatnenie pleti

Ako ste boli spokojná s testovaným produktom? 

Vždy som bojovala s problematickou pleťou, hlavne s rozšírenými pórmi. Po 30 dňoch s Medical Beauty mám pleť jasnejšiu, eliminovala sa mi tvorba mazu a póry mám viditeľnejšie menšie.

To všetko vďaka hydratačnej starostlivosti a regeneračnému krému, ktorý obnovuje pokožku a zabraňuje predčasnému starnutiu.

Odporučili by ste produkt svojim kamarátkam?

Určite by som ho odporučila všetkým kamarátkam, známym a všetkým ženám, ktoré bojujú s problémami s pleťou ako ja. Je to chvíľa, čo sa môžme venovať svojej pleti používaním tých správnych produktov a tými sú práve produkty z Medical Beauty. Pleť sa nám za to odvďačí.

Zaznamenali ste nejaké konkrétne zmeny na vašej pokožke?

V prvom rade sa mi viditeľne zmenšili póry, za čo som vďačná, lebo s tým bojujem roky. Pleť mám pružnejšie, hladšiu a doslova žiari. Je vidieť že mi chýbala správna hydratácia, ktorú už teraz mám a pleť má krásnu farbu a nie som miestami až sivá.

Plánujete používať produkty MEDICAL BEAUTY For Cosmetics naďalej?

Určite áno. Plánujem si rozšíriť starostlivosť aj o iné produky. Pleťové séra, očný krém aj dermaroller na tvár

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie