Prírodná kozmetika MEDICAL BEAUTY patrí k novej generácii intenzívnej starostlivosti o pokožku. V čom spočíva jej tajomstvo?

Skutočne unikátne zloženie

Rakúska kozmetika MEDICAL BEAUTY For Cosmetics má vprvom rade absolútne jedinečné zloženie vyvinuté s maximálnym dôrazom na celoročné požiadavky rôznych typov pleti. Jednotlivé účinné látky v produktoch Medical Beauty sú vedecky overené a optimálne zladené do jedného celku. Znamená to, že či si zvolíte regeneračný nočný krém, elixír proti starnutiu, alebo intenzívnu ampulkovú kúru, vždy oceníte ich nadštandardné medicínske zloženie.

Napríklad mystická látka Antarcticine, ukrytá vo vrstvách ľadu na Antarktíde, pomáha posilňovať prirodzenú tvorbu kolagénu a elastínu v ženskom tele nielen po 30-tke. Unikátna ľadovcová voda zasa dodáva suchej pokožke potrebnú hydratáciu, hodvábny proteín sa postará o jej hĺbkovú regeneráciu. Tieto a ďalšie účinné látky v kombinácii snesmrteľnou kyselinou hyalurónovou dokážu nielen preukázateľne rozžiariť dlhodobo unavenú pleť, ale aj redukovať hlbšie vrásky.

Šetrná k telu aj k prírode

Prírodná kozmetika renomovanej značky MEDICAL BEAUTY je synonymom šetrnej starostlivosti o pokožku. Uspokojí potreby dám s citlivou, podráždenou i šupinatou pleťou. Neobsahuje zdraviu škodlivé látky ako sú stopy formaldehydu, parabény či minerálne oleje. Taktiež je 100% vegánska a netestovaná na zvieratách. Príjemným bonusom je aj certifikácia COSMOS, ktorá vám napovie, že kupujete kozmetiku rešpektujúcu prírodu i vaše zdravie.

Buďte krásna celý rok

Nadštandardné medicínske zloženie produktov MEDICAL BEAUTY si teraz môžete dopriať aj vy. Stačí, ak sa zapojíte do prebiehajúcej súťaže a okrem okamžitej zľavy 15% na všetko dostanete šancu vyhrať zásobu našej kvalitnej pleťovej kozmetiky na 1 rok ZADARMO.

Aký je postup?

Zaregistrujete svoju e-mailovú adresu na súťažnej stránke www.krasnacelyrok.sk a obratom vám pošleme zľavový kupón v hodnote 15% na nákup prírodnej kozmetiky MEDICAL BEAUTY podľa vlastného výberu. Zároveň vás automaticky zaradíme do súťaže o celoročnú zásobu pleťovej kozmetiky z radu LIFT & REPAIR.

VÝHERNÝ BALÍČEK OBSAHUJE:

Súťaž trvá do 31.12.2020, kedy spomedzi všetkých súťažiacich vyžrebujeme dve výherkyne.

Tak poďte do toho na www.krasnacelyrok.sk