Vydajte sa na cestu za vitálnou pleťou so zázrakom z ľadu.

Mladistvý a žiarivo vitálny vzhľad závisí od niekoľkých faktorov. Problémom väčšiny výrobkov proti starnutiu je, že svojim zložením riešia len samotné napnutie pleti a radukciu vrások. Tajomstvo vitálnej pleti však spočíva v komplexnej starostlivosti.

Zbohom citlivá a suchá pokožka

Pre zachovanie alebo obnovu žiarivého a mladistvého vzhľadu je potrebná starostlivosť proti starnutiu, ktorá dokáže viac ako len „vyhladiť“ vrásky.

Dôvod: Až každá druhá žena hlási suchosť pokožky, pocity napätia, svrbenie a začervenanie. A práve citlivá pokožka má menšiu odolnosť a regeneračnú schopnosť, a preto má sklon k skorým známkam starnutia pokožky.


Citlivá podráždená pleť vs. zdravá vitálna pleť
Z toho dôvodu potrebuje pokožka starostlivosť s regeneračnými a ochrannými vlastnosťami. Je potrebné venovať zvýšenú pozornosť intenzívnej starostlivosti a úplne sa zbaviť látok dráždiacich pokožku, akými sú parabány, minerálne oleje a ďalšie.

Čo si vyžaduje anti-aging starostlivosť

Ako sme spomínali vyššie, kvalitná starostlivosť o pleť by nemala slúžiť len na viditeľnú korekciu vrások, ale mala by poskytovať tiež intenzívnu starostlivosť o citlivú pokožku. 

Jedinečná učinná látka, ktorá sa vyrába práve pre tieto účely, je Antarcticine.

Účinnú látku Antarcticine by ste si mali pamätať!

Antarcticine je vedecky dokázaná high-tech látka, založená na úžasných vlastnostiach sacharidu objaveného vo vrstve ľadu v Antarktíde, ktorý pomáha mikroorganizmom prežívať v extrémnych podmienkach.

Účinnosť MEDICAL BEAUTY spočíva práve v inšpirovaní sa prírodou! Antarcticine zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu a môže znížiť vrásky až o -44%.

Okrem toho regeneruje a chráni pokožku, zabraňuje podráždeniu a upokojuje citlivú pokožku.

MEDICAL BEAUTY For Cosmetics zaisťuje komplexnú starostlivosť

Antarcticine je ocenenou aktívnou zložkou pre optimálnu obnovu kože, ktorá sa v kombinácii s ďalšími regeneračnými a zvlhčujúcimi zložkami v kozmetike MEDICAL BEAUTY starajú o zdravie a vitalitu pleti.

Okrem viditeľnej korekcie vrások rieši:

  • Začervenanie pokožky
  • Zmiernenie podráždenia
  • Ochrana a prevencia
  • Trvalá hydratácia vďaka látkam ako kyselina hyalurónová, ľadovcová voda a pod.
  • Komplexná obnova pleti: To je zaistené prostredníctvom prémiovej, inovatívnej a multifunkčnej high-tech účinnej látke REVIVYL.
  • Spúšťa produkciu kolagénu a elastínu vďaka prémiovej látke Neodermyl.

Informácie o ďalších prémiových látkach nájdete tu.

Produkty pleťovej starostlivosti dostupné v sieti DM drogérie a na eshope www.medicalbeautyforcosmetics.eu.