Tajomstvo mladistvej a zdravej pleti

Nadštandard v oblasti pleťovej starostlivosti už aj na slovenskom trhu!

MEDICAL BEAUTY FOR COSMETICS je súčasťou novej generácie starostlivosti o pleť. Vysoko kvalitné kozmetické produkty rakúskej výroby obsahujú účinné látky ocenené zlatom, ktoré riešia všetky potreby pokožky. Okrem viditeľnej redukcie vrások sa kladie najvyššia hodnota i na intenzívnu starostlivosť o citlivú pokožku, aby sa rýchlo a spoľahlivo zabránilo jej vysušeniu, podráždeniu a začervenaniu.

Okolo 30. roka života veľmi rýchlo stráca pokožka elasticitu a spomaľuje sa jej hydro-regulačná schopnosť. Je potrebné voliť vhodné prípravky s vyváženým podielom výživných a hydratačných zložiek.

Rovnako, vplyvom zníženej schopnosti vlastnej obnovy pleti a strácaním jej elasticity, začínajú sa tvoriť hlbšie vrásky. Zrelá pleť potrebuje viac výživných látok a predovšetkým je nutná jej ochrana pred vonkajšími vplyvmi. Produkty MEDICAL BEAUTY FOR COSMETICS sa spoliehajú na použitie vedecky dokázaných, účinných látok, ktoré sú navzájom optimálne zladené.

Klinická štúdia potvrdzuje  že vďaka dostatočnej výžive a hydratácií boli vrásky vyhladené až – 44% ich hĺbky a to po mesiaci kombinovaného používania denného krému spolu so sérom MEDICAL BEAUTY FOR COSMETICS.

Poznáme recept na krásu. Tajomstvo spočíva v jeho účinných látkach:

 • Antarcticine: Založený na úžasných vlastnostiach sacharidu objaveného vo vrstve ľadu v zálive Adlet Admirality Bay, ktorý pomáha mikroorganizmom prežívať v extrémnych podmienkach. Antarcticine napomáha posilneniu syntézy kolagénu a elastínu v tele a poskytuje jedinečné výsledky pri znižovaní hĺbky vrások. Antarcticine okrem toho účinne chráni pokožku pred dehydratáciou, zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky a – klinicky dokázané – regeneruje pokožku. Aktívna zložka je certifikovaná COSMOS z hľadiska kompatibility a udržateľnosti pokožky.
 • Hodvábny proteín: Vynikajúca starostlivosť, ktorá napomáha regenerácii pokožky, reguluje rovnováhu vlhkosti a umocňuje jemný pocit pokožky.
 • Revivyl: Ocenená, multifunkčná aktívna zložka pre intenzívnejšiu kožnú regeneráciu a pevnú textúru pokožky. Obnovuje sa kožná regenerácia a zlepšuje sa hydratácia.
 • Ľadovcová voda: Obzvlášť čistá ľadovcová voda dodáva pleti trvalú vlhkosť, robí pokožku znateľne hladšou, robí unavenú pleť sviežou a mladistvou.
 • Kyselina hyaluronová: Poskytuje pokožke intenzívnu vlhkosť a výrazne podporuje pružnosť tkaniva.
 • Neodermyl: Oceňovaná, high-tech aktívna zložka, ktorá zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu, pomáha výrazne vyhladiť aj výrazné vrásky.
 • Liftonin Xpress: Okamžitá liftingová prísada na báze mikroriasy Porphyridium cruentum. Poskytuje intenzívny, okamžite viditeľný účinok na spevnenie pokožky, ktorý trvá niekoľko hodín.
 • Unisooth PN: Rýchlo upokojujúca látka pre upokojenie podráždenej pokožky. Ideálny pre citlivú pokožku.
Uvedenie kozmetickej značky na slovenský trh

Benefitom sú i  fakty, že napriek vysoko účinnému zloženiu sú krémy a séra:

 • Vegánske
 • Netestované na zvieratách
 • Bez stôp formaldehydu, parabénov a minerálnych olejov  
 • S hlavnou účinnou látkou s certifikáciou COSMOS

Krása vychádza z vnútra

Základné prikázania starostlivosti o pleť dnes už pozná takmer každá žena. Alfou omegou je hydratácia ( zvonku i zvnútra), čistenie, dostatočný spánok, zdravá strava ale aj minimalizovanie stresu.

Optimálne rozšírenie každej kozmetickej starostlivosti i zvnútra, ako súčasť pestrej stravy, predstavujú MEDICAL BEAUTY Lift & Repair kolagénové kapsuly, ktoré dodajú potrebné mikroprvky pre zdravé a pevné vlasy, pokožku a nechty.

Prémiové, bioaktívne kolagénové peptidy spolu s vitamínom C, selénom, zinkom a biotínom stimulujú vlastnú syntézu kolegénu v tele a zlepšujú hydratáciu pokožky.

Renomovaná kozmetická značka

Nie je žiadnym tajomstvom, že starostlivosť o pleť je po 30ke čoraz dôležitejšia. To si dnes moderné ženy uvedomujú a preto doprajú svojej pleti to najlepšie.

Líniu produktov MEDICAL BEAUTY FOR COSMETICS si vďaka výbornému pomeru nadštandardného medicínskeho zloženia vs. prijateľnej ceny obľúbili ženy v Rakúsku a už roky je táto kozmetická značka jednotkou v rakúskej sieti drogérii BIPA z hľadiska hodnoty tržieb.

Ako zaujímavosť treba zdôrazniť, že MEDICAL BEAUTY FOR COSMETICS sú výrobky renomovanej rakúskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj vysoko kvalitnej kozmetiky a výživových doplnkov v oblasti krásy a omladzovania, s dôrazom na inováciu a využívanie high-tech účinných látok.