Odstráňte vrásky okamžite a účinne: Koncentrovaná anti-aging starostlivosť

Dosiahnite mladistvý lesk a krásnu pleť: Doprajte sebe a svojej pokožke vysoko efektívny zážitok z intenzívnej starostlivosti vďaka MEDICAL BEAUTY For Cosmetics 7-dňovej ampulkovej kúre s koncentrovanou anti-aging účinnosťou pre okamžité výsledky s dlhotrvajúcimi účinkami.

Viditeľne hladšia, viditeľne pevnejšia, viditeľne krajšia pleť

MEDICAL BEAUTY For Cosmetics Sedemdňová Ampulková kúra posilňuje, vyživuje a regeneruje pokožku.

Bez ohľadu na váš vek alebo typ pleti je vďaka tejto kúre pokožka jemne podvihnutá, posilnená a napnutá. Účinný, zvlhčujúci komplex aktívnych látok pokožku intenzívne hydratuje a spevňuje, vďaka čomu je pleť sviežejšia a rozjasnená.

High-tech prísady zlepšujú pružnosť a elasticitu pokožky

Účinné látky podporujú regeneráciu tkanív a pomáhajú obnoviť štruktúru a pevnosť pokožky.

Hydratačný prostriedok účinne dodáva pleti vlhkosť. Sedemdňová ampulková kúra MEDICAL BEAUTY For Cosmetics robí pokožku plnšou, elastickejšou a mladšou.

Regeneračný a liftingový účinok za sedem dní

Už do jedného týždňa sú dosiahnuté optimálne výsledky. Po tejto kúre vyzerá pokožka viditeľne mladšie a pevnejšie. Známky starnutia pokožky ako vrásky sú redukované, zlepšuje sa štruktúra pokožky a obnovuje sa stratená pevnosť. Pleť vyzerá mladšie, sviežejšie a vitálnejšie.

Odporúčaná aplikácia

Ampulky aplikujte každý deň počas jedného týždna. Je ideálne opakovať túto intenzívnu kúru raz za 2-3 mesiace.

Pre zvýšanie efektu je vhodné pri aplkácii použiť derma roller – valček s mikroihlami pre mikro ihlovú mezoterapiu, vďaka ktorej sa vysoko účinné látky obsiahnuté v ampulkách dostanú hlbšie do pokožky