Novinka na slovenskom trhu: Moderná vlasová kúra vyvinutá rakúskym doktorom Arturom Worsegom

Od určitého veku mnoho mužov ale i žien postupne stráca vlasy. Výrobky na podporu rastu vlasov si už roky užívajú rastúcu popularitu. Špeciálne produkty novej rakúskej značky HAIR PLUS sú vyvinuté dvomi viedenskými lekármi s cieľom obnoviť rast vlasov a prinavrátiť im hustotu a pevnosť.

80% všetkých mužov a 40% žien na celom svete trpí zdravotným ale i psychickým problémom: strata vlasov . HAIR PLUS Concept priamo reaktivuje kmeňové bunky vlasov. Posilnite vlasy a podporte ich rast teraz ľahko a rýchlo. Kým nie je príliš neskoro.

HAIR PLUS Concept

Produkt Hair Plus Concept má veľmi emotívnu históriu a bol vytvorený s veľkou vášňou a láskou. Je základným produktom exkluzívnej série starostlivosti o vlasy z Rakúska. Vyvinuli ho manželia Kristina a Artur Worseg, pričom Dr. Artur Worseg označil svoje meno vedomosťami, skúsenosťami, kvalitou a ľudskosťou

To je presne to, čo výrobky HAIR PLUS odrážajú: vedomosti z výskumu, skúsenosti s používaním účinných látok a kvalitou z Rakúska.

Tisíce ďalších vlasov

„Najmodernejšia neinvazívna starostlivosť HAIR PLUS Concept  proti vypadávaniu vlasov stojí 99,90 eur. Je to podstatne lacnejšie ako si ľahať pod nôž – a určite by to malo priniesť pozitívne výsledky.“ hovorí Dr. Worseg. Podľa vykonanej štúdie sa za 84 dní dosiahlo 10 000 až 28 000 ďalších chĺpkov.

Ako funguje HAIR PLUS Concept?

Unikátna formula aktívnych zložiek v HAIR PLUS Concept reaktivuje kmeňové bunky vlasov. To podporuje ich rast a zabraňuje vypadávaniu vlasov. Vlasy sú ošetrené, hydratované a obohatené o všetký dôležité živiny potrebné pre ich rast. Okrem výživy a posilnenia sa HAIR PLUS Concept zameriava i na aktívnu prevenciu, kým nie je príliš neskoro.

Sada pozostáva z mesačnej kúry a obsahuje:

 1. HAIR PLUS Concept Sérum: obsahuje silnú, oceňovanú, vysoko technologickú účinnú látku, ktorá posilňuje oslabené vlasové folikuly a reaktivuje neaktívne vlasové korienky. To pomáha stimulovať rast vlasov, pôsobiť proti vypadávaniu vlasov (nie v dôsledku choroby) a zahusťuje vlasy. Kombinácia dvoch intenzívne vyživujúcich a hydratujúcich zložiek starostlivosti dodáva vlasom mladistvý, vitálny lesk, prirodzený objem a väčšiu odolnosť a pružnosť.
 2. Mikroihličkový valček (dermaroller): Podporuje krvný obeh a prísun živín zo séra hlbšie do pokožky.
 3. HAIR PLUS Concept Kapsule: Prémiová receptúra ​​s biotínom, selénom a zinkom pomáha udržiavať normálne vlasy, zatiaľ čo meď podporuje normálnu pigmentáciu vlasov. Výťažky z ľanu, prosa, ginkgo biloba, prasličky a záhradnej horčice optimálne dopĺňajú celkový účinok. Vlasy sú posilnené a vyživované zvnútra. 

HAIR PLUS Concept je starostlivosť, ktorá sa stará o vlasy zvonku i zvnútra

HAIR PLUS Concept sada vďaka svojmu jedinečnému zloženiu komplexne pôsobí pomocou niekoľkých úrovní proti vypadávaniu vlasov, obnovuje ich rast a prinavracia hustotu a pevnosť. Pre optimálne výsledky sa odporúča 3 mesačná kúra.

Táto starostlivosť je ideálna pre mužov i ženy všetkých vekových skupín. Sérum sa aplikuje priamo ku korienkom vlasov (do vlasovej cestičky), takže ani dlhé vlasy nie sú závadou.

Skutočne nadštandarné zloženie

Prémiové zloženie HAIR PLUS Concept spĺňa nasledujúce požiadavky a je:

 • Bez silikónov
 • Bez hormónov
 • Bez parabénov
 • 100% vegan
 • Netestované na zvieratách
 • Šetrné k pokožke
 • Dermatologicky testované
 • Vhodné i pre jemné vlasy a citlivú pokožku hlavy

Náš tip

Krásne, pevné, zdravé a lesklé vlasy sú jedným z prvých navonok viditeľných znakov krásy, ale i dobrého zdravia. Podporte svoje vlasy na niekoľkých úrovniach a skombinujte sadu HAIR PLUS Concept s HAIR PLUS Concept Šampónom. Obsahuje kofeín a pozostáva z HAIR PLUS Concept Séra pre hustejšie, vyživenejšie a vitálne vlasy.

Vyskúšajte túto novinku z Rakúska a pridajte sa ku spokojným zákazníkom. TERAZ si HAIR PLUS Concept sadu objednáte v akciovej cene 79,90 eur a ušetríte tak 20 eur. ????

Objavte celú ponuku produktov HAIR PLUS Concept tu.