Naše ambasádorky: Denisa Gábrišová testuje

Ako obstála kozmetika MEDICAL BEAUTY For Cosmetics u ďalšej z vybraných ambasádoriek? Dozviete sa v tejto recenzii.

Na otázku, či bude používať produkty MEDICAL BEAUTY i naďalej odpovedala: ,,Samozrejme, mala som a mám s nimi veľmi dobré skúsenosti, a zároveň milujem vôňu všetkých výrobkov. Sú pre mňa aj istotou že sa rýchlo vpijú do pokožky, neostáva žiadny nepríjemný mastný film. “ Ďakujeme za testovanie Denisa.

Aký produkt ste testovali?

LIFT & REPAIR Denný krém, Krém na krk a dekolt, CARE & PROTECT Luxusná starostlivosť o ruky proti starnutiu

Ako ste boli spokojná s testovanými produktami? 

Moju spokojnosť neviem ani opísať, nakoľko som začala používať výrobky presne v prelome ročných období, prišli mi výrobky ako prvá pomoc. Po zime je tvár viac suchá namahaná, a denný krém bol tá najlepšia voľba. Rýchla vstrebateľnosť, napnutá tvár, no čo viac? Nakoľko som už značku poznala, išla som na istotu, že toto je pre mňa tá správna voľba a záchrana. Denný krém používam aj priamo pred líčením, pretože má super vstrebateľnosť a nezanecháva mastný film, tak si ním viem pripraviť tvár na pleťovku, nanesiem už len primer a môžem pokračovať. Veľa krémov musíte použiť pár hodín predtým, majú rôzne reakcie a tak podobne.

Tak isto aj krém na ruky, prekvapila ma nie len skvelá vôňa, ale aj to ako rýchlo zregeneroval moje ruky. V období po zime, rukaviciach a hlavne teraz, keď si neustále dezinfikujeme ruky, to bol malý zázrak, ktorý nosím stále v kabelke. Myslím si, že každá z nás nemá rada mastný film, ktorý nám ostane po krémoch, pri týchto výrobkoch sa mi to nestalo.

Som spokojná, že som sa dostala k týmto výrobkom, nakoľko behom mesiaca som videla zmenu- moja tvár bola hydratovaná a ruky už v úplnom poriadku po zimných mrazoch.

A krém na dekolt? Myslím si, že každá z nás by ho mala používať. Koľko z nás používa parfémy, krémy, rôzne telové spreje, a dávame tým pokožke zabrať.. Práve tento krém mi pomohol predchádzať začervenaniu, suchým miestam, a zároveň dopomohol napnutiu kože na krku. Keby mám odporučiť niečo, tak si myslím že s touto trojicou produktov, bude každá jedna z nás spokojná, a je to presne tá denná starostlivosť, ktorú potrebujeme.

Odporučili by ste produkty svojim kamarátkam? 

Odporučila by som, a aj som už odporučila. Každá žena má síce iný typ pleti, ale denný krém od Vás, je tak širokospektrálny, že by som sa ho nebála odporučiť ani jednej žene. Neuškodí jej, a môže jej len dopomôcť.

Zaznamenali ste nejaké konkrétne zmeny na vašej pokožke? 

Mám veľký problém po zime s pokožkou na rukách, popraskané hánky, suché mapy. Váš krém mi naozaj pomohol tento problém odstrániť. A ak niekto niekedy uvažuje ako je možné, ak niekto povie že po dennom kréme sa rozžiari pleť? Odporúčam vyskúšať ten od Vás. Naozaj sa mi napla pokožka, zmizli fliačiky a upokojila sa mi.

Plánujete používať produkty MEDICAL BEAUTY For Cosmetics naďalej? 

Samozrejme, mala som a mám s nimi veľmi dobré skúsenosti, a zároveň milujem vôňu všetkých výrobkov. Sú pre mňa aj istotou že sa rýchlo vpijú do pokožky, neostáva žiadny nepríjemný mastný film.