Naše ambasádorky: Barbora Matejková testuje

V dnešnej dobe, kedy je trh presýtený reklamou influencerov na sociálnych sieťach sme sa rozhodli prísť s nápadom vybrať spomedzi vás ambasádorky našej značky.

Prinášame Vám výsledky prvej z Vás, ktorú sme si vybrali. Prečítajte si úprimnú recenziu od lekárky Babory.

Aký produkt ste testovali? 

LIFT & REPAIR Denný krém, Krém na pery proti vráskam, LIFT & REPAIR Očný krém

Ako ste boli spokojná s testovaným produktom?

Viditeľné zmeny po prvom použití krému – hneď si to všimol aj priateľ aj sestry, upodozrievali ma z botoxu na čele. Denný krém používam už vyše mesiaca a určite v ňom budem pokračovať.

Mám mastnú pleť v oblasti T-zóny a z väčšiny krémov som mastná, tento krém ale urobí na tvári akokeby hydratačnú vrstvičku, pleť mám zjednotenú, nemastím sa a celý deň netreba použiť púder. Pleť sa mi po nanesení krému aj farebne zjednotí a po dlhodobejšom používaní mám pocit zmenšenia pórov.

Okrem denného krému som používala aj krém na oči – určite mi stiahlo drobné vrásky a pokožku okolo očí mám pružnejšiu a pevnejšiu, bez ranných opuchnutých viečok a tiež sa mi zmiernili tmavé kruhy pod očami.

Na noc a niekedy aj počas dňa po dlhšom pobyte na zime /skialpy/ som si na pery nanášala krém na pery antilippenfältchen a môžem povedať, že je to úplný zázrak -celá zima bez popraskaných pier, pery mam také šťavnaté, nepotrebujem vôbec žiadne pomády.

Odporučili by ste produkt svojim kamarátkam?

Všetkými desiatimi. Denný krém a krém na pery mi už berie aj mladšia sestra. Hovorí, že po použití sa cíti ako nová. ????

Zaznamenali ste nejaké konkrétne zmeny na vašej pokožke? 

Rovnomerná hydratácia pleti -žiadne suché a mastné miesta naraz. Trpím atopickým ekzémom- ani raz sa počas používania nevyskytol. Stiahnutie pórov, celkové vypnutie pleti, farebné zjednotenie. V okolí očí a v oblasti čela zjemnenie prvých vrások. Okolie očí viditeľne posilnené.

Plánujete používať produkty MEDICAL BEAUTY For Cosmetics naďalej?

Áno určite si objednám všetky tri produkty, ktoré momentálne používam, rada by som vyskúšala aj látkovú masku na tvár a určite aj denný krém s ochranným faktorom SPF 50 – málokto je zvyknutý používať celoročne ochranné SPF, v tomto sa musím polepšiť aj ja.