Mezoterapia u vás doma? Vyskúšajte lifting bez skalpela

Rôzne procedúry zo salónov sa už postupne presúvajú na domáce použitie. Kedysi nemožné, dnes bežne dostupné.  Profesionálne zariadenie, ktoré viete využívať s našim návodom a je extrémne účinné  DERMAROLLER – mikroihličkový valček - vyrieši veľa problémov s pleťou, ušetrí čas aj peniaze. V kombinácii s vhodnými prípravkami je to najlepšie, čo môžete pre vašu pleť urobiť. A ako to vlastne celé prebieha?

Náš dermaroller obsahuje 540 extrémne tenkých ihiel, ktoré sú dlhé 0,2 milimetra a na hornej vrstve pokožky vytvárajú malé neviditeľné vpichy. Jeho hlavnou úlohou je vďaka jeho malým vpichom dostať hlbšie do pleti zvýšené množstvo účinných látok, ktoré si aplikujete pomocou pleťovej kozmetiky. Jednoducho, krémy, séra, či oleje idú hlbšie do pokožky. Vďaka tomu, že ihličky sú skutočne v mikroveľkosti, sa nemusíte obávať poškodenia či krvácania pokožky. Jednoducho si len pár krát prebehnete tvár, a valček sa už o zbytok postará.

NÁVOD AKO POUŽÍVAŤ DERMAROLLER: 

  1. Vyčistite si pokožku: Pred použitím dermarollera si dôkladne očistite pokožku, aby ste odstránili make-up, nečistoty a oleje. Môžete použiť jemný čistiaci prostriedok.
  2. Sterilizujte dermaroller: Dôležité je uistiť sa, že váš dermaroller je čistý a sterilný, aby sa minimalizovalo riziko infekcie. Sterilizujte ho alkoholom alebo použite dezinfekčný roztok.
  3. Použite dermaroller: Pomaly a opatrne valčekujte dermarollerom po pokožke. Valčekujte ho v rôznych smeroch - vertikálne, horizontálne a diagonálne - aby ste pokryli všetky časti tváre. Ak cítite bolesť alebo nepohodlie, znížte tlak. Ak si nie ste istí, tak návody nájdete napríklad na youtube.
  4. Naneste sérum, alebo výživný krém.
  5. Vyčistite dermaroller: Po použití dermarollera ho dôkladne vyčistite. Znova ho sterilizujte alkoholom alebo dezinfekčným roztokom a nechajte ho uschnúť na vzduchu. 
  6. Je dôležité pamätať na to, že po ošetrení dermarollerom môže pokožka byť citlivá a trochu začervenaná, čo je normálne. Vyhýbajte sa priamemu slnečnému žiareniu a používajte ochranný faktor SPF 50.

Dermaroller rieši najčastejšie problémy. Sú to aj tie vaše?

Vďaka tomu, že stimuluje tvorbu kolagénu na vašej pleti postupne začnú miznúť vrásky, ale tiež i jazvičky po akné. Ak DERMAROLLER používate práve z dôvodu vrások, potom ho určite odporúčame kombinovať s AGE-PROTECT LSF 20 Elixír proti starnutiu pokožky

a tiež s radou LIFT & REPAIR (denný krém, nočný krém a sérum). AGE-PROTECT SPF 20 vám zabezpečí efektívnu ochranu pred starnutím pleti v dôsledku svetla, ale zabezpečí tiež silné regeneračné účinky. LIFT & REPAIR rada je zameraná na okamžitý liftingový účinok. 

S DERMAROLLEROM nemusíte mať strach ani v prípade, že vašu pokožku trápi už spomínaná suchosť a precitlivenosť. ULTRA SENSITIVE SOS Elixír ju krásne upokojí a vďaka intenzívne vyživujúcemu aktívnemu koncentrátu zmierni jej napätie a tiež nepríjemné začervenanie a podráždenie.

7-dňový reštart!

S dermarollerom odporúčame používať pravidelne výživné séra alebo krémy. Keď chcete mať výsledok s okamžitým výsledkom, vyskúšajte náš reštart. Intenzívna 7-dňová LIFT & HYDRO & REPAIR 7-dňová ampulková kúra je presne to, čo odporúčame používať spolu s dermarollerom. Vysoko účinné látky obsiahnuté v ampulkách preniknú hlbšie do pokožky, vyživujúca kyselina hyalurónová, upokojujuje a hydratačné látky dokonale vyživia pleť.

Zhrňme si to

Veríme, že teraz máte dostatočnú predstavu o tom, ako tento malý pomocník dokáže vyriešiť vaše vzhľadové problémy či len tak obohatiť vašu bežnú kúpeľňovú rutinu. Ošetrenie týmto nástrojom možno z hľadiska jeho účinnosti prirovnať k laserovému ošetreniu. Okrem toho, že vyhladzuje vrásky, tiež  naštartuje regeneračné a obnovujúce procesy.

Jedným zo základných prvkov, na ktorom jeho používanie stojí, je prioritne stimulácia tvorby kolagénu a elastínu, i odstraňovanie odumretých kožných buniek. Kolagén je základná stavebná zložka pleti a hlavný prvok, vďaka ktorému bude vaša pleť vyzerať mladistvo. 

Praktické rady na záver

Táto jednoduchá a predsa však tak účinná domáca metóda umocní efekty všetkých vašich kozmetických produktov, vďaka čomu tak z nich dostanete to najlepšie.

Nezabúdajte, že DERMAROLLER sa neodporúča zdieľať so žiadnou inou osobou z hygienických dôvodov, ani používať, ak máte závažne poškodenú pleť. Používajte ho maximálne 3x týždenne a po každej aplikácií si doprajte deň voľna. Vďaka jeho sile a efektívnosti vám táto frekvencia bude určite stačiť.

Valček tiež nepoužívajte:

Ak máte pleť s keloidnými jazvami 
Ak máte herpes
Máte poškodenú kožu a kožu s infekciou (bradavice, nádory, keratóza)
Máte diabetes mellitus v anamnéze
Ste tehotná a dojčiaca