Vieme, že každá dáma ocení praktický darček, akým je kvalitná prírodná kozmetika. Preto vám prinášame štyri vianočné sady našich produktov pleťovej starostlivosti v mimoriadne elegantnom, cenovo zvýhodnenom balení.

Zdravá a krásna

Ak chcete na Vianoce potešiť priateľku, maminu či kolegyňu darčekom, ktorý by ich skutočne potešil, skúste to s balíčkami rakúskej kozmetiky MEDICAL BEAUTY For Cosmetics. Všetky produkty našej renomovanej značky sú 100% prírodné, vegánske a bez škodlivých parabénov, takže spĺňajú parametre nadštandardnej starostlivosti o ženskú pokožku.

Garantované medicínske zloženie krémov, sér, elixírov aj intenzívnych ampulkových kúr MEDICAL BEAUTY For Cosmetics sa ukázalo ako mimoriadne účinné pri zmierňovaní príznakov starnutia pokožky vrátane vrások alebo kruhov pod očami. Napríklad obľúbená, ľudskému telu prirodzená kyselina hyalurónová dokáže v pokožke viazať vodu, čím ju hydratuje zvnútra a rozjasňuje, kým zdravé rastlinné oleje ju zasa príjemne vyživia.

Kvalita v luxusnom šate

Každá žena si zaslúži byť krásna a starať sa kvalitne o svoju pokožku. Preto sme do našej ponuky zaradili exkluzívne vianočné sady obľúbených pleťových produktov značky MEDICAL BEAUTY For Cosmetics. Navyše teraz za zvýhodnenú cenu!

Predstavme si ich v krátkosti:

1. Vianočná sada CLEAR & REFRESH

Je určená na 2-stupňové dôkladné čistenie a zmatnenie pleti s cieľom predísť nadmernej tvorbe mazu a zmenšiť už existujúce póry.

Sada obsahuje:

 CLEAR & REFRESH Čistiace a odličovacie obrúsky,

 PORENVERFEINERNDES & MATTIERENDES Elixír na zmenšenie pórov a zmatnenie pleti.

2. Vianočná sada LIFT & HYDRO & REPAIR

Poslúži dámam na domáce mezoterapeutické ošetrenie pleti, teda na jej okamžité omladenie manuálnym vpravením účinných látok priamo do pokožky.

Sada obsahuje:

 DERMAROLLER Mikroihličkový valček,

 LIFT & HYDRO & REPAIR 7-dňovú ampulkovú kúru.

3. Vianočná sada LIFT & REPAIR

Komplexne vyživí pleť v 3 krokoch a poskytne jej okamžitý liftingový efekt. Je mimoriadne vhodná pre ženy, ktoré trápi predčasné starnutie pleti.

Sada obsahuje:

 LIFT & REPAIR Sérum,

 LIFT & REPAIR Denný krém,

 LIFT & REPAIR Očný krém.

4. Vianočná sada ULTRA SENSITIVE SOS

Balíček je určený pre citlivú a podráždenú pokožku so sklonom k začervenaniu. Trio produktov ju posilní a prinavráteni jej zdravý vzhľad.

Sada obsahuje:

 ULTRA SENSITIVE SOS Elixír,

 ULTRA SENSITIVE 24-H Krém,

 ULTRA SENSITIVE Očný krém.

Viac informácií o zložení a použití jednotlivých zvýhodnených produktov MEDICAL BEAUTY For Cosmetics v luxusných darčekových sadách nájdete TU.