EMMA: TOP 3: Beauty vychytávky v znamení vizážistky Veroniky Vargovej

Pôvodný článok vyšiel na portáli EMMA a v plnom znení ho nájdete na tomto linku.

Známa a vyhľadávaná mejkap artistka Veronika Vargová má dlhoročne skúsenosti v oblasti starostlivosti o pleť a vizáže. Prezradila nám, na čo aktuálne nedá dopustiť!

Beauty prikázanie číslo jeden: odlíčenie a hydratácia

Alfa - omega je čistota pleti  a hydratácia! Ja osobne mám rada prirodzenú udržateľnosť zdravej, krásnej prirodzenej pleti. Podporujem ženy, aby sa o seba starali, aby si našli produkty, ktoré budú účinkovať a vytvorili si svoje ritály "krásy" starostlivosti! Každá sme iná a tiež nielen naša tvár ale aj telo podlieha neustálym zmenám. Je dobré mať obľúbené produkty, ale tak isto aj prestriedavať. Dnes je toho na trhu veľmi veľa a dokonca už ani neplatí, že čo je drahšie je aj lepšie či kvalitnejšie... niekedy je opak pravdou! Ja osobne dbám na čistotu pleti a pravidelne sa odličujem ráno aj večer... ráno používam mydlo na pleť  (od Smyssly) na rýchle odlíčenie v sprche a večer mi veľmi vyhovuje odličovacia voda od Medical Beauty, ktorá  je dvojzložková a obsahuje oleje a vitamín E. Krásne hydratuje a čo je hlavné, nedráždi! Hydratujem hlavne pitným režimom  a hydratačným a liftingovým krémom od Medical Beauty!

Základ je nájsť si správnu kozmetickú radu

Momentálne som si obľúbila niekoľko kozmetických produktov a medzi ne patrí medzi aj kozmetická rada od značky Medical Beauty. Táto kozmetika ma oslovila hlavne kvôli zloženiu. Je to vegánska kozmetika, nie je testovaná na zvieratách, je bez parabénov a rôznych iných látok nevhodných pre zdravú pleť. Účinky kozmetiky sú skvelé, pleť je vďaka "liftingovým zložkám" krásne hydratovaná, vypnutá a svieža. Veľmi rada ju používam pri líčení, pretože sa krásne a rýchlo vstrebe a zbytočne nezostáva na pokožke mastný film. Vytvorí mi pokožku, ktorá je žiarivá a vypnutá a možem začať hneď líčiť! A čo je super, pre tajne každú ženu je cenovo dostupná. Na to, aké v sebe ukrýva zložky ma jej cena naozaj prekvapila, pravidelne ju kupujem v DM drogérie.

Beauty produkty, na ktoré nedám dopustiť

Aktuálne Je mojím obľúbeným produktom sérum od Medical Beauty, ktoré má veľmi ľahkú textúru, a tak sa rýchlo vstrebáva do pleti, Dopĺňam  ju denným a nočným, ale aj krémom pod oči, ktorý je povinnou výbavou pre baby po 30-tke!  Na zlepšenie v strebávania  krémov, celkové prekrvenie pleti používam skoro každý večer ruženínový roll-on a masážny kameň gua sha (od prírodnej kozmetiky Smyssly) Masáž je veľmi účinná, a keď sa robí pravidelne s vhodnou starostlivosťou, tak je výsledok zaručený. Myslím, že by si mala žena spraviť na seba každý večer 5 min čas na takýto rituál. Jeto nielen prospešné pre pleť, ale vie to krásne upokojiť a uvoľniť mimiku. A samozrejme nielen to.