Dámska jazda: Spoznajte dokonalé tajomstvo pleti aj po tridsiatke

Pôvodný článok vyšiel na portáli  Dámska jazda a v plnom znení ho nájdete na tomto linku.

MEDICAL BEAUTY FOR COSMETICS je súčasťou novej generácie starostlivosti o pleť a telo. Vysoko kvalitné kozmetické produkty rakúskej výroby obsahujú účinné látky ocenené zlatom, ktoré riešia všetky potreby pokožky. Okrem viditeľnej redukcie vrások sa kladie najvyššia hodnota i na intenzívnu starostlivosť o citlivú pokožku, aby sa rýchlo a spoľahlivo zabránilo jej vysušeniu, podráždeniu a začervenaniu.

Renomovaná kozmetická značka

Nie je žiadnym tajomstvom, že starostlivosť o pleť je po tridsiatom roku života čoraz dôležitejšia. To si dnes moderné ženy uvedomujú a preto doprajú svojej pleti to najlepšie. Pokožka veľmi rýchlo stráca elasticitu a spomaľuje sa jej hydro-regulačná schopnosť. Je preto potrebné voliť vhodné prípravky s vyváženým podielom výživných a hydratačných zložiek. Rovnako, vplyvom zníženej schopnosti vlastnej obnovy pleti a strácaním jej elasticity, sa začínajú tvoriť hlbšie vrásky. Zrelá pleť potrebuje viac výživných látok a predovšetkým je nutná jej ochrana pred vonkajšími vplyvmi. Produkty MEDICAL BEAUTY FOR COSMETICS sa spoliehajú na použitie vedecky dokázaných a účinných látok, ktoré sú navzájom optimálne zladené.

Poznáme recept na krásu. Tajomstvo spočíva v jeho účinných látkach:

 • Antarcticine: Založený na úžasných vlastnostiach sacharidu objaveného vo vrstve ľadu v zálive Adlet Admirality Bay, ktorý pomáha mikroorganizmom prežívať v extrémnych podmienkach. Antarcticine napomáha posilneniu syntézy kolagénu a elastínu v tele a poskytuje jedinečné výsledky pri znižovaní hĺbky vrások. Antarcticine okrem toho účinne chráni pokožku pred dehydratáciou, zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky a – klinicky dokázané – regeneruje pokožku. Aktívna zložka je certifikovaná COSMOS z hľadiska kompatibility a udržateľnosti pokožky.

·      Hodvábny proteín: Vynikajúca starostlivosť, ktorá napomáha regenerácii pokožky, reguluje rovnováhu vlhkosti a umocňuje jemný pocit pokožky.

·      Revivyl: Ocenená, multifunkčná aktívna zložka pre intenzívnejšiu kožnú regeneráciu a pevnú textúru pokožky. Obnovuje sa kožná regenerácia a zlepšuje sa hydratácia.

·      Ľadovcová voda: Obzvlášť čistá ľadovcová voda dodáva pleti trvalú vlhkosť, robí pokožku znateľne hladšou, robí unavenú pleť sviežou a mladistvou.

·      Kyselina hyaluronová: Poskytuje pokožke intenzívnu vlhkosť a výrazne podporuje pružnosť tkaniva.

·      Neodermyl: Oceňovaná, high-tech aktívna zložka, ktorá zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu, pomáha výrazne vyhladiť aj výrazné vrásky.

·      Liftonin Xpress: Okamžitá liftingová prísada na báze mikroriasy Porphyridium cruentum. Poskytuje intenzívny, okamžite viditeľný účinok na spevnenie pokožky, ktorý trvá niekoľko hodín.

·      Unisooth PN: Rýchlo upokojujúca látka pre upokojenie podráždenej pokožky. Ideálny pre citlivú pokožku.

Napriek vysokoúčinnému zloženiu sú kozmetické produkty MEDICAL BEAUTY:

 • Vegánske
 • Netestované na zvieratách
 • Bez stôp formaldehydu, parabénov a minerálnych olejov  
 • S hlavnou účinnou látkou s certifikáciou COSMOS

Líniu produktov MEDICAL BEAUTY FOR COSMETICS si vďaka výbornému pomeru nadštandardného medicínskeho zloženia vs. prijateľnej ceny obľúbili ženy v Rakúsku a už roky je táto kozmetická značka jednotkou v rakúskej sieti drogérii BIPA z hľadiska hodnoty tržieb.

Ako zaujímavosť treba zdôrazniť, že MEDICAL BEAUTY FOR COSMETICS sú výrobky renomovanej rakúskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj vysoko kvalitnej kozmetiky a výživových doplnkov v oblasti krásy a omladzovania, s dôrazom na inováciu a využívanie high-tech účinných látok.

 • Denný krém Lift&Repair

Regeneračný denný krém proti vráskam s high-tech účinnou látkou z ľadu. Pre intenzívnu korekciu vrások, pre obnovu pokožky a zabránenie predčasnému starnutiu pokožky.

 • Očný krém Lift&Repair

Multifunkčný očný krémna redukciu očných vrások, očných vakov, tmavých kruhov a klesajúcich očných viečok. Tajomstvo pre hladké, vitálne žiarivé očné okolie.

 • Nočný krém Lift&Repair

Bohatý nočný krém, ktorý obnovuje pokožku, dodáva jej žiariaci mladistvý lesk a príjemný pocit v dopoludňajších hodinách. Pokožka je viditeľne hladšia.

 • Sérum Lift&Repair

Hlboko pôsobiace výživné sérum proti vráskam s okamžitým efektom. Zjemňuje pokožku a optimálne hydratuje. Perfektná starostlivosť o suchú pokožku

 • Kolagénové kapsuly Lift &Repair

150 kapsúl s vysoko účinným prémiovým zložením kolagénových peptidov VERISOL® a vitamínu C, zinku, biotínu a selénu. Na udržiavanie normálnej kože, vlasov a nechtov.

 • Anti Cellulite Concept – High-tech gél s termo efektom – pomáha redukovať aj pokročilú celulitídu a poskytuje okamžitý optický, vyhladzujúci efekt. Pre viditeľne hladšiu pokožku bokov, brucha a stehien.
 • In Perfect Shape – High-tech gél zlepšujúci kontúry tela s kryo efektom– prispieva k aktivácii degradácie tukových buniek v kožnom tkanive a tým zabezpečuje cielenú redukciu obvodu problémových oblastí.
 • Upper Arm Lifting – Spevňujúci telový gél s high-tech aktívnymi zložkami– pomáha modelovať hornú časť ramien a stiahnuť kožu. Zaisťuje mladšie vyzerajúce paže.