Čistenie pleti i pre tú najcitlivejšiu pokožku?

Ahojte!

Možno ste si všimli, že do produktovej rady medicínkej kozmetiky Medical Beauty prišli novinky, o ktoré by som sa s Vami chcela podeliť. Opäť som ich mala možnosť vyskúšať na vlastnej „koži“, a testovala som ich pár týždňov.

Úprimne? Vzorkám som nikdy úplne neverila, človek nemá možnosť zistiť, či mu daný krém vyhovuje a či skutočne funguje. Môže byť akurát spokojný s konzistenciou, formou či vôňou, preto sa držím hesla, testovať testovať testovať!

Novinku, ktorú som si okamžite obľúbila je dvojfázová vyživujúca formula na čistenie pleti Clean&Protect, ktorá pomocou micelárnej technológie hĺbokovo čistí póry a odstraňuje aj stopy vodeodolného make-upu. Jemná formula pozostáva z olejovej a vodnej fázy, takže ak patríte k tým ženám, ktoré milujú olejčeky, ste na správnej adrese.

Nie nebojte sa, nebudete mať po odlíčení mastnú pleť. Trvá to len niekoľko sekúnd, kým sa vyživújuca zložka dostane do pokožky a vaša pleť bude akoby ste použili rovno nejaké sérum. Aspoň ja som to tak cítila.

Vitamín E, ktorý je v čistiacom produkte obsiahnutý chráni pokožku a pôsobí proti strate vlhkosti. A vysoko kvalitné oleje, ako jojobový, mandľový a makadamový sa rovnako starajú o citlivú a suchú pokožku, ktorú zanechávajú úžasne jemnú. Práve v tomto zimnom období túto konzistenciu oceníte.

Čo som najviac neznášala na odličovačoch bolo, že moju pleť vždy podráždili a zanechali ju mierne červenkastú, najmä, čo sa očného okolia týka. S týmto produktom som tento problém nemala, práve naopak. Pomáha pleti upokojovať pokožku a pôsobí proti podráždeniu.

A na záver to najdôležitejšie! Tá cena ma dostala… 12,99 eur! To sa oplatí vyskúšať, nemyslíte?