,,Značka MEDICAL BEAUTY For Cosmetics je u nás stále pomerne nová a možno ju viacerí nepoznajú. Ja som mala česť spoznať ju už dávnejšie, ešte minulý rok, vďaka čomu som si vytvorila na ňu názor. ????

Doteraz skúšané produkty mojej pleti vyhovovali a bola som s ňou spokojná ???? Dva články na túto kozmetiku môžete nájsť aj na mojom blogu.


Niekoľko mesiacov dozadu som dostala nové produkty na testovanie, medzi ktorými bola aj táto 7 dňová ampulková kúra. ???? Ja mám takéto produkty rada, pretože sú veľmi praktické. ????
Keďže na pleť používam už veľa produktov, rozhodla som sa využiť tieto ampulky práve na krk a dekolt, teda časti, na ktoré sa väčšinou pri skincare zabúda ????‍♀️ a tak som dopriala tejto časti tela niečo špeciálne.


Ampulky majú príjemnú vôňu, veľmi slabú, ktorá mi pripomína vôňu čistoty. Sérum v ampulách nie je mastné a rýchlo sa vstrebáva, čo je pre mňa veľmi dôležité, lebo neznášam mastný pocit na pokožke. 

Okrem konzistencie by malo zloženie s kolagénom pomáhať zjemňovať vrásky a redukovať suché oblasti na pleti. Obsah kyseliny hyalurónovej pleť hydratuje a zjemňuje.

Pleť mám po použití jemnú a aj napriek tomu, že je citlivá, nespôsobuje mi žiadne sčervenanie alebo pálenie. ????“ napísala Stanka na svojom instagrame.

MODERNÁ RECEPTÚRA S DVOJITÝM EFEKTOM

MEDICAL BEAUTY for Cosmetics 7 dňová ampulková kúra obsahuje bylinný komplex pre ① okamžitý lifting a ② dlhodobý úspech v boji proti starnutiu.

① Krátko po aplikácii vyzerá pokožka pevnejšie. Vrásky sa v priebehu niekoľkých hodín výrazne zredujú. Okamžité zvlhčenie tiež pomáha viditeľne redukovať suché oblasti.

② Vzácny komplex podporuje produkciu kolagénu v tele, pomáha posilňovať pokožku a aktívne pôsobiť proti predčasným vráskam.