Ampulková kúra pre viditeľné výsledky na počkanie

Základná starostlivosť o pleť je fajn, ale pre mladistvý a žiarivý vzhľad potrebujete niečo extra. Vyskúšajte intenzívnu kúru v ampulkách, ktorá vám ozdraví pleť bez ohľadu na vek a typ pokožky.

Vekom klesá v tele produkcia kolagénu – bielkoviny zodpovednej za pevnosť a pružnosť pokožky. Výsledkom sú hlbšie vrásky, nerovnosti či starnutie pleti. Pýtate sa, čo robiť, aby vašu tvár obišli tieto nepríjemné známky starnutia? Aby nebola suchá ani unavená? Odpoveď je adekvátna starostlivosť.

Máte rutinu?

Každodenná pleťová rutina je v tomto smere základ. Tvár vždy odlíčte a hĺbkovo vyčistite. Len čistá pleť bude pripravená na ďalšie beauty kroky. Potom môžete napríklad aplikovať vyživujúci anti-agingový krém. Ale ak chcete pleť skutočne vyživiť, doprajte jej extra starostlivosť.

Čo presne to znamená? Pleťové masky, vyživujúce séra aj ampulkové kúry! Fantázii sa medze nekladú. Spojte ich s domácou mezoterapiou a máte vyhrané. Je však dôležité dbať na overené medicínske zloženiekozmetiky. Prémiové produkty sú presne ten nadštandard, ktorý pokožka potrebuje, aby zostala zdravá a krásna.

Zázrak v ampulke

Na výsledky nemusíte čakať roky. LIFT & HYDRO & REPAIR7-dňová ampulková kúra prináša viditeľné výsledky na počkanie. Už po 7 dňoch bude vaša pleť mladistvejšia a žiarivejšia. Ako je to možné? Vyživujúce ampulky MEDICAL BEAUTY For Cosmetics obsahujú účinný zvlhčujúci komplex aktívnych látok, ktorý pokožku intenzívne hydratuje a spevňuje.

Takýto vzácny anti-age prírodný koktejl tiež podporí produkciu kolagénu a intenzívne regeneruje bunky, čo pleť jemne podvihne, posilní a napne. Ampulková kúra má šetrné zloženie určené pre všetky typy pleti bez ohľadu na vek. Navyše, efekt po kúre je dlhotrvajúci, čo ocenia nielen vaše priateľky.

Ako na to?

Nevadí, že nemáte skúsenosť s ampulkami. Ich použitie je hračka a zvládne ho každá z vás. Postup je jednoduchý:

  • Uchopte krk ampulky a odlomte ho vo vyznačenej časti.
  • Obsah ampulky vyprázdnite do dlane.
  • Produkt aplikujte rovnomerne na tvár, krk aj dekolt.
  • Na záver jemne vklepte do pokožky.

Domáca mezoterapia

Ak vás láka ešte vyšší level, pleťové ampulky MEDICAL BEAUTY For Cosmetics môžete používať v spojení s kvalitným dermarollerom. Ide o mikroihličkový valček na domácu mezoterapiu – omladenie pokožky drobnými, neinvazívnymi vpichmi.

Vysoko účinné látky v ampulkách vďaka mikroihličkám preniknú hlbšie do pokožky. Postupujte nasledovne:

  • Pred aplikáciou kúry najskôr opláchnite dermaroller vodou a vydezinfikujte ho.
  • Pleť dôkladne vyčistite.
  • Prechádzajte valčekom po tvári v rôznych smeroch.
  • Napokon naneste na pleť obsah vyživujúcej ampulky. Cítite ten rozdiel